Këngëtarët replikojnë  me njëri tjetrin

Këngëtarët replikojnë  me njëri tjetrin

Këngëtari Mentor Haziri ka kritikuar performancën e Fifit në edicionin e fundit të “Këngës Magjike”.

Në “Mirage” ai tha se kënga ishte e mirë por jo edhe perfomanca e finales.

Lidhur me këtë përmes një statusi në Instastroy ka reaguar Fifi, e cila ndër tjerash ka përmendur edhe problemet teknike që kanë pasur gjatë festivalit si dhe ka drejtuar një breshër fjalësh ndaj Mentorit.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Mentor Hazirit i cili e ka quajtur amatere Fifin.

Kujtojmë se kënga “Psikopatja jote” fitoi vendin e tretë në “Këngën Magjike”./21Media