Publikohet bashkëpunimi i parë i dyshes

Publikohet bashkëpunimi i parë i dyshes

Që nga muaji tetor është parlajmëruar se për herë të parë Yll Limani dhe 2po2 do të vijnë në bashkëpunim.

Ata të dy para pak minutave publikuan këngën “Dritat”, shkruan rtv21.tv

Muzika është bërë nga Gzim Lazri ndërsa teksti nga 2po2 dhe Ylli.

Për videoklipin është përkujdesur Imagine Films./21Media