Dua publikon këngën ‘Lost in your light’, në bashkëpunim me Miguel

Dua publikon këngën ‘Lost in your light’, në bashkëpunim me Miguel

Këngëtarja Dua Lipa sot në kanalin e YouTube ka publikuar duetin me Miguel. Kënga titullohet ‘Lost in your light’, dhe vjen vetëm në versionin audio.
Dua para pak ditësh ka përfunduar edhe turinirn e saj, ku ka mbajtur koncerte në qytete të ndryshme evropiane.

Ndërkaq Londra ishte qyteti i fundit ku ajo mbylli turnin dhe siç pat shkruar ajo salla ishte e mbushur plot./21Media