Videoklipi i këngës është me ngjyrat bardh e zi

Videoklipi i këngës është me ngjyrat bardh e zi

Dyshja e mirënjohur Blunt dhe Real kanë publikuar projektin e tyre më të ri me titull “Gjini Gjini”.

Refreni i këngës është i huazuar nga kënga e famshme “Sexy Cherry” e Tools ft Iba, shkruan rtv21.tv

Teksti i këngës është shkruar nga dyshja, ndërsa muzika nga Florent Boshnjaku, Blunt dhe Real./21Media