“Kthema” kënga më e re e artistëve

Loading...

“Kthema” kënga më e re e artistëve

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë, Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Kënga titullohet “Kthema” dhe është publikuar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Tekstin e këngës e ka shkruar Endrit Mumajesi (MUMA), ndërsa për muzikën është përkujdesur Irkenc Hyka.

Ky është bashkëpunimi i parë i artistëve dhe pritet se a do të pëlqehet nga publiku./21Media