Kida lanson këngën e re

Loading...

Kida lanson këngën e re

Pas shumë paralajmërimeve këngëtarja Kida ka publikuar projektin e ri të titulluar “Mas” .

Kënga është vizuealizuar edhe me videoklip në të cilin Kida ka eksperimentuar me flokët.

“Mas” vjen pas projektit “Bileta” të cilin Kida e lansoi në muajin maj dhe deri më tani ka mbi 12 milionë klikime në Youtube. /21Media