Meda vjen edhe më një këngë të re

Loading...

Meda vjen edhe më një këngë të re

Kjo verë po duket të jetë mjaftë aktive për këngëtarin e mirënjohur MEdën. Ai sot ka publikuar edhe një këngë të tiulluar “Njo po njo”.

Kënga është ritmike dhe vjen me muzikë të Ëirusit e tekst të Ghulos.

Ky projekt i Medës vjen pas bashkëpunimit në dy këngë me Vjollca Haxhiun, baladën “Falëm” dhe “Ja unë ja ti” të cilat janë publikuar para pak ditësh./21Media