Artistja publikon këngën e re

Artistja publikon këngën e re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga titullohet “Ne parajse” dhe është publikuar me videoklip.

Tekstin e këngës e ka shkruar Alban Skënderaj ndërsa për muzikën është përkujdesur Kledi Bahiti.

Kjo këngë bënë edhe rikthimin e Miriam Canit në skenën muzikore, pasi që prej këngës “Dhurata” që ishte bashkëpunim me Alban Skënderjan, artistja nuk ka qenë aktive me projekte muzikore./21Media