Është hedhur edhe shorti i Premierligës

Loading...

Është hedhur edhe shorti i Premierligës

Premierliga do të fillojë sezonin e ri 2018/19 zyrtarisht me 11 gusht.

Është hedhur edhe shorti i Premierligës për sezonin e ardhshëm, ku që në javën e parë do të ketë disa ndeshej mjaft interesante.

Në javën e parë do të ketë derbi ndërmjet Arsenalit – Manchester Cityt dhe Manchester United – Leicester.