"Gota e parë e festës së Vitit të Ri"

“Gota e parë e festës së Vitit të Ri”

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe zëvendëskryeministri në detyrë, Enver Hoxhaj kanë nisur festën e Vitit të Ri me nga një gotë raki. Hoxhaj ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi nga këto momente dhe ka uruar vitin 2020.

“Gota e parë e festës së Vitit të Ri 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ me Presidentin dhe mikun tim, Hashim Thaçi URIME 2020! Gezuar 🥂”, ka shkruar Hoxhaj.

Thaçi dhe Hoxhaj prej vitesh gëzojnë miqësi, në kohën kur Presidenti Hashim Thaçi ishte kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj ishte zëvendëskryetar./21Media

Gota e parë e festës së Vitit të Ri 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ me Presidentin dhe mikun tim, Hashim ThaçiURIME 2020! Gezuar 🥂

Gepostet von Enver Hoxhaj am Dienstag, 31. Dezember 2019