E bija Ivanka zgjedh imazhe të vjetra për ta uruar atë

Loading...

E bija Ivanka zgjedh imazhe të vjetra për ta uruar atë

Marrja e postit President i Amerikës, mund të mos iu këtë pëlqyer të gjithëve veçanërisht disa yjeve të Hollywood-it, megjithatë Presidenti Donald Trump gëzon autoritet dhe famë të madhe.

I pari i Amerikës sot feston ditëlindjen dhe mbush 72 vjet. Ivanka Trump e bija simpatike e ka uruar atë përmes një postimi në Instagram. Ajo ka publikuar fotografi nga fëmijëria e saj bashkë me babanë, shkruan rtv21.tv,

“Urime ditëlindja babi. Të dua shumë! Të dëshiroj vite tjera të lumtura!, ka shkruar Ivanka,

Donald Trump u lind më 14 qershor të vitit 1846, ai karrierën e ndërtoi si një biznesmen i suksesshëm kurse në postin e Presidentit të Amerikës erdhi në Janar të vitit 2017./21Media

Happy birthday Dad! I love you very much. Wishing you your best year yet!!!

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on