I bashkoi princeshat Disney dhe shtrigat

I bashkoi princeshat Disney dhe shtrigat

Artistja e grimit emir i të cilës është Kimberly Money dhe është e lindur në Vietnam tani studion modën në Kolegjin Santa Monica në Los Anxheles, Kaliforni.

Ajo si e 13 vjeçare ishte regjistruar në shkollën e kozmetikës pasi që ishte e obsesionuar pas industries së bukurisë, transmeton rtv21.tv.

“Frymëzimi im për këtë seri erdhi nga një ditë kur isha duke shikuar “Borëbardhen”. Në fillim, unë thjesht dëshiroja të krijoj një seri vetëm me Princesses Disney. Por pastaj mendova se Halloween është diçka që mund të më ndihmonte, kështu që unë vendosa të bëj gjysmë shtriga dhe gjysmë princesha, vetëm për të dhënë atë një kthesë pak më interesante”, tha ajo.

Kjo seri u bë krejtësisht nga grimerja: me idetë, përbërjen, kamerën e ngritur, fotografimin dhe redaktimin./21Media