Rita krijoi një linjë me produkte për shtëpi

Rita krijoi një linjë me produkte për shtëpi

Rita Ora është njëra ndër artistet më me ndikim në industrinë e muzikës. Artistja së fundi e ka sfiduar veten edhe në fushën e biznesit, duke krijuar kështu linjën e re me produkte për shtëpi “Rita Ora Home”.

Në mesin e koleksioneve që ka emëruar artistja janë edhe Prishtina dhe Tirana, të cilat mund t’i gjeni në faqen e saj, transmeton rtv21.tv

Artistja në një intervistë kishte deklaruar se është një ndër pasionet e saj./21Media