Pas tre viteve Besa pëson disfatën e parë

Pas tre viteve Besa pëson disfatën e parë

Ka përfunduar përballja e sotme mes ekipit të Prishtinës dhe Besa FamGas. Në Palllatin e Sportit në kryeqytet, ekipi vendas mposhti Besën me rezultat 35 : 29. Kështu Besa pësoi disfatën e parë pas tre viteve, përcjell rtv21.tv

Gjatë gjithë ndeshjes me rezultat kanë prirë Prishtina duke treguar një lojë më të mirë se ekipi kundërshtar.

Kjo përballje u transmetua drejtpërdrejt në RTV 21 plus./21Media