Haradinaj polemizoi me Konjufcën, Hotin e Shalën

Haradinaj polemizoi me Konjufcën, Hotin e Shalën

Prezantimi i programit qeverisës, nga kryeministri, Ramush Haradinaj, u përcoll me polemika, përplasje dhe debat të nxehtë. Shkas i krejt këtij debati u bë demarkacioni me Malin e Zi./21Media