Fejesa për pak nuk u realizua

Fejesa për pak nuk u realizua

Nuk ka asgjë më romantike dhe intime sesa partneri të propozojë martesë me në një vend si parajsë edhe pse hapësira është e rrethuar nga krokodilët gjigantë.

Micheal Beltrami, 33 vjeçar ftoi të dashurën e tij për një zhytje në një pellg me krokodil, përcjell rtv21.tv.

Edhe pse të dyjve u pëlqejnë krokodilët, Kate nuk priste t’i thoshte “PO” të dashurit të saj në një pellg me zvarranikë.

Propozimi përpak sa nuk u anullua kur Michael gati humbi unazën, ai e kishte të lidhur në një fije brenda xhepin e tij, por pa se nuk e kishte aty.

Për fat të mirë, incidenti u zgjidh në kohë dhe propozimi u bë në mesin e kafshëve të preferuara të çiftit të ri./21Media