Arrestohen dy persona

Arrestohen dy persona

Një burrë dhe një grua janë arrestuar nën dyshimin se janë marrë me prostitucion.

Këtë e bëri të ditur policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

Sipas Policisë së Kosovës në konsultim me gjyqtaren për kundërvajtje personat janë dërguar me procedurë të shpejtë në gjykatën kompetente./21Media