Samanta me këngë të re

Samanta me këngë të re

Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella ka publikuar projektin e saj të ri, shkruan rtv21.tv

“Pse” titullohet kënga e re të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti i këngës është i shkruar nga MUMA, ndërsa muzika dhe orkestrimi është realizuar nga Alfred Sula.

“Golosa” është projekti i fundit i Samantës, të cilin e publikoi në muajin gusht, deri tani në Youtube kjo këngë ka arritur mbi 3 milionë klikime. /21Media