Edhe Reali është i interesuar për Neymarin

Edhe Reali është i interesuar për Neymarin

PSG është e gatshme për të shitur yllin e skuadrës, Neymar.

Gjiganti francez dëshiron që braziliani të shkëmbehet me Philippe Coutinhon dhe Ousmane Dembelen, ndryshe nuk do të lejojë largimin e tij.

Kampionët e Spanjës janë të gatshëm të sakrifikojnë Coutinhon, mirëpo nuk kanë dëshirë që të humbasin francezin Dembele.

Për Neymarin është i interesuar edhe Reali, i cili po ndjek me vëmendje zhvillimet e fundit dhe dëshiron të përfitojë nga mospajtimet që kanë Barça dhe PSG për ta rrëmbyer Neymarin në “Santiago Bernabeu”.