"Pas lindjes në prehrin tonë"

Pas lindjes në prehrin tonë

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi-Sayışman dhe aktori i njohur turk, Tolgahan Sayışman më 5 maj janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti janë bërë prindër të një djali, të cilin e pagëzuar me emrin, Efehan, shkruan rtv21.tv

Para pak minutash, Almeda në Instagram ka publikuar portretin e parë familjar të realizuar ditën e parë të lindjes së Efehanit.

Në fotografi modelja shihet më e emocionuar se kurrë, teksa sytë i ka të mbushur me lotë duke e mbajtur në duar vogëlushin e saj.

Pas lindjes në prehrin tonë, momenti i parë kur e kemi mbajt melekun tonë“, ka shkruar Almeda në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

👪❤️ dogumdan hemen sonra melegimizi ilk kucagimiza aldigimiz an❤️ 📷@sibelbenezraphotography

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Kujtojmë se, Tolgahan dhe Almeda dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar në vitin 2017./21Media