Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur

Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur

Dy këngëtarët e mirënjohur shqiptarë, Estto dhe Çiljeta Xhilaga sapo publikuan këngën “A je mirë”.

Për vizuelizimin u përkujdes produksioni Pro Video, ndërsa për tekstin dhe muzikën Estto, transmeton rtv21.tv

Ky është bashkëpunimi i parë i dyshes, mbetet të shihet se a do të rezultojë i suksesshëm./21Media