Sinani dhe Meda vijnë me baladë

Sinani dhe Meda vijnë me baladë

Dy këngëtarët e njohur, Sinan Vllasaliu dhe Mehdin Përgjeqaj- Meda, kanë publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “2Min”, shkruan rtv21.tv

Teksti dhe muzika është punuar nga Ilir Berani, orkestrimi nga Virusi, ndërsa beati nga Granit Gashi.

Kënga e zhanrit baladë është shoqëruar me videoklip për të cilin këngëtarët kanë bashkëpunuar me BUG Production./21Media