Mban titullin "Ku ma le"

Mban titullin “Ku ma le”

Këngëtarja e mirënjohur, Samanta Karavella sot ka publikuar projektin e ri muzikor. “Ku ma le” mban titullin projekti i artistes, për të cilin ajo ka bashkëpunuar me emra të njohur, Cricket Music, Max Production, e emra të tjerë.

Për videoklipin e kësaj kënge janë përkujdesur deri në detajin e fundit dhe vlen të theksohet se ka një koreografi tejet të veçantë. Po ashtu, edhe këngëtarja si gjithmonë duket bukur, transmeton rtv21.tv

Mbetet të shihet se sa do të pëlqehet ky projekt i Samantës./21Media