Kënga e re nga Majk dhe Capital T

Kënga e re nga Majk dhe Capital T

Dy rep-artistët e njohur të estradës, Majk dhe Capital T, kanë publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Hala”, shkruan rtv21.tv

Tekstin e këngës e kanë shkruar dy reperët, beati nga Rzon, kurse muzika, miksimi dhe masterizimi është punuar nga Avaxus Recording.

Për videoklipin Majk dhe Capital T kanë bashkëpunuar me produksionin Sekuencë Studio./21Media