Fjolla Morina duket shumë tërheqëse në videoklip

Fjolla Morina duket shumë tërheqëse në videoklip

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Fjolla Morina publikoi bashkëpunimin e radhës me artistin e njohur, Berato. Kënga mban titullin “Lule” dhe u shoqërua me videoklip të realizuar nga Max Production. Për muzikën u përkujdes Cekic Beatz, ndërsa për tekstin Fadil Topalli dhe Berato, transmeton rtv21.tv

Edhe këtë herë këngëtarja duket shumë e veçantë dhe tërheqëse.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i tyre. Ata muaj më parë kanë sjellë edhe një projekt të përbashkët me titull “Nace Nace”./21Media