Kënga e re nga JLo

Kënga e re nga JLo

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez ka lansuar projektin e ri muzikor “Medicine” në bashkëpunim me French Montanan.

Kjo është kënga e parë që JLo ka publikuar këtë vit, shkruan rtv21.tv

Jennifer Lopez dhe French Montana më parë kanë bashkëpunuar në projektin “I Luh Ya Papi”.

Ndryshe, JLo më 10 mars u fejua me lojtarin e bejsbollit, Alex Rodriguez. Çifti më 4 shkurt kremtoi dy vjetorin e lidhjes, kështu duke e shoqëruar me dedikime romantike për njëri-tjetrin./21Media