Publikohet kënga e shumëpritur

Publikohet kënga e shumëpritur

Dy rep-artistët e njohur dhe shumë të dashur shqiptarë, Ledri Vula dhe Lumi B kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mbanë emrin “Kiss Kiss” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, përcjell rtv21.tv

Tekstin e kanë shkruar vetë artistët, ndërsa për videoklipin është përkujdesur Valon Aziri.

Këngë është publikuar në kanalin zyrtar të Lumit në Youtube, dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./21Media