Artistja vjen me bashkëpunim

Artistja vjen me bashkëpunim

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kida së shpejti do të publikojë projektin e ri muzikor.

Siç duket këtë herë artistja do të vijë në bashkëpunim dhe këtë e ka bërë të ditur vetë ajo, përmes një video të publikuar në rrjetin social, Instagram.

Ft? Kënga ime e preferuar” si dhe “Sa prej juve po e presin FT…? ”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e videos së publikuar, ku shihet duke kënduar këngën.

 

View this post on Instagram

 

Sa prej juve po e presin FT…? 🤭😍🔥

A post shared by KIDA (@kida) on


Artistja nuk ka dhënë detaje të tjera rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ajo për publikun.

“Ka je” është projekti i fundit muzikor i artistes që është publikuar më 30 dhjetor dhe deri më tani numëron mbi tetë milionë klikime në kanalin Youtube./21Media