Meda i lumtur pranë gruas dhe fëmijëve

Meda i lumtur pranë gruas dhe fëmijëve

Këngëtarët e njohur të skenës sonë janë gjithmonë të angazhuar me koncerte, ahengje apo mbrëmje të ndryshme muzikore.

Në mesin e tyre është edhe këngëtari i dashur për publikun Meda, i cili pavarisisht punës gjenë kohë që t’i kushtoj familjes së tij.

Meda bashkë me bashkëshorten e tij, Luljetën dhe fëmijët së fundmi kanë realizuar një fotosesion shumë të veçantë, kështu duke krijuar kujtime të bukura familjare. Një fotografi të bukur nga ky fotosesion Meda për fansat e tij e ka publikuar në Instagram.

Kujtojmë që, Meda është i martuar me Luljetën prej vitesh dhe janë prindër të katër fëmijëve./21Media