"Aman" tani edhe me videoklip

“Aman” tani edhe me videoklip

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi sot ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga e mbanë titullin “Aman” dhe është shoqëruar me videoklip të realizuar nga, BlackFish Entertainment.

“Aman” është publikuar në muajin janar në versionin audio në platformat online si: “Apple Music”, “iTunes”, “Spotify” etj.

Ky projekt i artistes është i pari për vitin 2019.

Ndryshe, kujtojmë se më 27 nëntor të vitit 2018, Greta ka publikuar një kolazhi akustik “Për Shqipërinë”. /21Media