Premiera e filmit më 9 gusht

Premiera e filmit më 9 gusht

Është publikuar traileri i filmit “The Art of Racing in the Rain” që është bazuar në novelën më të shitur të Garth Stein.

“The Art of Racing in the Rain” është film i zhanrit komedi-dramë që në role kryesore ka aktorët: Kevin Costner (zëri i qenit), Milo Ventimiglia, Amanda Seyfried dhe Ryan Kiera Armstrong.

Filmi portretizon marrëdhënien e një qeni me pronarin e tij që është ngasës i formulës, një tregim mbreslënës për familjen, dashurinë, besnikërinë dhe shpresën, përcjell rtv21.tv

“The Art of Racing in the Rain” do të shfaqet në kinematë botërore më 9 gusht të këtij viti./21Media