Ky është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve

Ky është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve

Dy këngëtarët e njohur, Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mbanë emrin “Verë e dashni” dhe është publikuar edhe me videoklip, përcjell rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë Korabi, ndërsa për orkestrimin Florent Boshnjaku.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Korab Shaqirit në Youtube, dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./21Media