Skena interesante në klipin e këngës "I don’t care"

Skena interesante në klipin e këngës “I don’t care”

Para disa ditëve, dy këngëtarët e njohur,  Ed Sheeran dhe  Justin Bieber kanë publikuar këngën e tyre “I don’t care”, por vetëm në versionin audio.

Versioni audio ka arritur mbi 41 milionë klikime në Youtube, shkruan rtv21.tv

Ndërsa, sot dy artistët Justin Bieber dhe Ed Sheeran ka publikuar këngën “I don’t care” të kompletuar edhe me videoklip.

Kjo këngë vjen gati pas katër vjetësh që nga bashkëpunimi i artistëve në këngën “Love Yourself”./21Media