Çënari dhe Almeda shijojnë rrezet e diellit

 Çënari dhe Almeda shijojnë rrezet e diellit

Aktori i njohur, Tolgahan Sayışman dhe bashkëshortja e tij Almeda Abazi pas pushimeve që kaluan në Como të Italisë kanë vendosur që të ndalen edhe në Greqi për disa ditë.

Ata janë shoqëruar në këto pushime me motrën e Almedës, Ilda Abazin dhe të dashurinë e saj Kenan Sipahi.

Nga imazhet e publikuara në rrjetet sociale duket se ata po kalojnë për mrekulli./21Media