Pushime si në përralla

Pushime si në përralla

Pas një viti të ngarkuar me angazhime dhe pas periudhës së lindjes së fëmijës, pushimi në një vend përrallor është zgjedhja më e mirë.

Ermali dhe Ariana së bashku me fëmijët e tyre kanë udhëtuar drejt Maldives për të shijuar bukuritë e ishujve të tij dhe t’i gëzohen qetësisë që fal ky vend magjepsës.

Çifti nuk kanë hezituar të publikojnë dhe fotografi në rrjetet sociale, teksa shihen mjaft të lumtur pranë njëri tjetrit, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se Ermali dhe Ariana u bënë prind të fëmijës së katërt, të cilën e pagëzuan me emrin Ana, në fund të muajit shtator të vitit 2019./21Media

 

View this post on Instagram

 

My lovely daughter @fashionnova

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on