Të lumtur pranë njëri-tjetrit

Të lumtur pranë njëri-tjetrit

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez nuk frikësohen ta shfaqin dashurinë e tyre në publik!

Të premten ajo dhe i fejuari i saj, u panë duke dalë nga Rockefeller Center në qytetin e New York-ut, duke i shtrënguar duart dhe duke shkëmbyer puthje pasionante, transmeton rtv21.tv

Të dy dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Çifti u fejua në mars./21Media