Pas tetë golave e pëson presidenti rus

Pas tetë golave e pëson presidenti rus

Presidenti rus, Vladimir Putin ishte në mes të një xhiroje të fitores pas një ndeshjeje hokej, rrëshqiti në akull dhe u rrëzua.

Udhëheqësi 66 vjeçar rregullisht luan në ndeshjet që transmetohen edhe në televizionin kombëtar, transmeton rtv21.tv.

Ai në këtë ndeshje shënoi tetë gola./21Media