Qeni i bukur bëhet sensacion viral

Qeni i bukur bëhet sensacion viral

Një qen i cili ka fytyrë me tipare njerëzore është bërë viral në internet.

Qeni i quajtur Nori ka pronar Kevin Hurless, 33 vjeç dhe Tiffany Ngo, 34 vjeç, nga Seattle i Britanisë, transmeton rtv21.tv.

Ai është një nga racat e qenve me tipare njerëzore dhe nga pamja është shumë i adhurueshëm. Me sy të mëdhenj në formë bajame dhe me një buzëqeshje shumë njerëzore Nori po merr zemrat e të gjithëve.

Kevin dhe Tiffany janë mësuar me vëmendjen që sjell qeni i tyre dhe dashurinë që i japin kur të tjerët takojnë Norin. Ata shprehen se kanë shumë dëshirë kur të tjerët reagojnë për qenin e tyre./21Media