Në slemnitet kryeministri Haradinaj dhe ministri Gashi

Në slemnitet kryeministri Haradinaj dhe ministri Gashi

Në Rahovec sonte me fillimin e pjesës finale të Kupës së Kosovës në Basketboll, u bë edhe përurimi i Palestrës së re sportive dhe në këtë ceremoni morën pjesë edhe Kryeminstri Ramush Haradinaj dhe Ministri i Sportit Kujtim Gashi. Hollësitë i sjellë kronika në vijim./21Media