Haradinaj mori pjesë në akademinë përkujtimore

Haradinaj mori pjesë në akademinë përkujtimore

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, mori pjesë sot në Akademinë Përkujtimore dhe zbuloi shtatorën e atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu. Kreu i Qeverisë nuk deshti të komentojë rrjedhat politike, por zgjodhi fjalët më të mira teksa vlerësoi figurën e ardhetarit  Shejh Myhedin Shehu, i cili para 21 vjetësh u flijua për lirinë dhe Pavarësinë e Kosovës./21Media