Kryeministri sot promovon Valbonën

Kryeministri sot promovon Valbonën

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot e ka filluar ditën me një pamje tjetër nga Shqipëria. Rama në llogarinë e tij zyrtare “Facebook” e ka publikuar një fotografi me pamje të Parkut nacional të Valbonës.

Gjithashtu, Rama i ka uruar miqëve të tij një ditë të mbarë. “MIRËMËNGJES 😀 dhe me këtë pamje spektakolare nga Valbona, ju uroj një ditë të mbarë 🌹✌🇦🇱”, ka shkruar ai./21Media