Rama reagon pas fitores së Kroacisë

Rama reagon pas fitores së Kroacisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama njihet si adhurues i futbollit dhe ndodhë shpesh që të komentoj ndeshje në rrjetet sociale të tij.

Rama pas fitores së Kroacisë ndaj Anglisë më rezultat 1-2 ka publikuar një fotografi me presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarović.

“PHOTO OF THE DAY” është mbishkrimi i fotografisë së postuar nga kryeministri shqiptar duke lënë të nënkuptohet se ai sot mbështeti kroatët të cilët u kualifikuan në finale./21Media