Edhe pse në moshën 71 vjeçare aktori nuk e ka ndërmend të ndalet

Edhe pse në moshën 71 vjeçare aktori nuk e ka ndërmend të ndalet

Yllin e njohur i filmave të “Rambos” Sylvester Stallone së shpejti do ta shohim në një projekt tjetër kinematografik, shkruan rtv21.tv

Ai ka filluar xhirimet për filmin “This Is Us”. Këtë e ka bërë të ditur vet aktori përmes një postimi në Instagram.

“Miku im më i mirë Mimo Ventimiglia më foto të isha pjesë e filmit “This Is Us”, ka shkruar ai poshtë fotografisë.

Ndërkohë që ka postuar edhe video nga xhirimet në këtë film ku e ka cilësuar si një ndër misteret më të mëdha të jetës së tij si dhe ka falënderuar Dog Foglman që e ka bërë filmin./21Media