Watford dhe Crystal Palace e duan Ranierin

Watford dhe Crystal Palace e duan Ranierin

Claudio Ranierin, i cili vitin e kaluar bëri historinë me Leicester Cityn, duket se përsëri do ta shohim në Premier League.

Sipas mediave angleze, Watfordi dhe Crystal Palace janë të interesuara për tekniku italian.

Ranieri aktualisht është i papunë, por duket se ai qysh këtë verë do t’i rikthehet punës dhe duket se sërish në ishull edhe pse për italianin janë të interesuara edhe disa klube tjera evropiane.