Haradinaj: Tani është e nevojshme finalja e madhe, njohja reciproke

Haradinaj: Tani është e nevojshme finalja e madhe, njohja reciproke

Pas arritjes së marrëveshjes për hekurudhat dhe  autostradën i pari ka reaguar ish kryeministri Ramush Haradinaj duke thënë se tani është e nevojshme finalja e madhe, njohja reciproke siç ka potencuar presidenti amerikan në dy letrat e vitit të kaluar./21Media