Galaktikët formën e tyre të dobët të këtë sezonit, duan ta tejkalojnë me prurje të reja

Loading...

Galaktikët formën e tyre të dobët të këtë sezonit, duan ta tejkalojnë me prurje të reja

Real Madridi ka rreth 300 milionë euro për të shpenzuar për transferime gjatë afatit veror, ka raportuar Marca.

Gjigantët spanjollë dëshirojnë ta përforcojnë klubin e tyre, pasi transferimi i fundit i madh ishte bërë në vitin 2014 kur James Rodriguez ishte transferuar në Madrid nga Monaco për 80 milionë euro, shkruan rtv21.tv.

Skuadra nga kryeqyteti janë lidhur me shumë yje, si Neymar nga Paris Saint-Germain e Harry Kane nga Tottenham, dhe gjatë verës priten transferime të mëdha./21Media