Navas pozon me fanellën e re

Navas pozon me fanellën e re

Keylor Navasin ka udhëtuar drejt Parisit dhe është pritur nga drejtuesit e klubit. Portieri portorikan është përfshirë në një marrëveshje shkëmbimi me Alphonse Areola dhe “Los Blancos”.

Portieri 32-vjeçar ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja dhe djali në Paris. Aty ka pozuar me fanellën e re.

PSG dhe Real Madridi ende nuk e kanë bërë zyrtare mbylljen e marrëveshjes, por gjithçka është e kryer tashmë.

 

Navas humbi vendin e titullarit te “Los Blancos” pas ardhjes së Thibaut Courtois nga Chelsea./21Media