Real Madrid mposhti Bayern Munich

Loading...

Real Madrid mposhti Bayern Munich

Real Madriti ka arritur ta mpshtë në vazhdime Bayern Munich me rezultat 4:2. Kurse rezlutati i përgjigshëm nga dy ndeshjet në të cilat u përballën ekipet është 6:3.

Pas 90 minutave ndeshja  e cila u mbajt në Santiago Bernabeu,  u mbyll në të mirë të Bayernit 2-1, duke e dërguar ndeshjen në vazhdime.

Golat në kohën e rregullt i shënuan Lewandowski dhe një autogol i Ramosit për Bayernin dhe Ronaldo për Realin./21Media