Publikohet lista me 26 lojtarët të cilët kanë nisur stërvitjet

Publikohet lista me 26 lojtarët të cilët kanë nisur stërvitjet

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka grumbulluar 26 futbollistë për të nisur stërvitjet për sezonin e ri. Në listën e tij është përfshirë mbrojtësi i ri, Vallejo i cili shihet si zëvendësim për Pepen e larguar drejtë Turqisë.

Po ashtu në listë janë edhe dy blerjet e reja të Reali, mbrojtësi, Theo Hernandez dhe mesfushori, Dani Ceballos./21Media