Bellerin në Real Madrid?

Bellerin në Real Madrid?

President i Real Madridit, Florentino Perez dëshiron të nënshkruaj me mbrojtësin e Arsenalit, Hector Bellerin për t’i bërë konkurrencë mbrojtësit të skuadrës, Dani Carvajal, raporton Don Balon.

President ii Realit, dëshiron që të ndërtoj një skuadrët të fuqishme për sezonin tjetër, duke pasur lojtarë të cilët mund të mbulojnë hapësira.

Spanjolli, Bellerin sivjet nuk është duke kaluar në formë të mirë dhe një ofertë e majme do të bëntë që klubi londinez ta shesh spanjollin./21Media